Pozvánka na víkendové zápasy Lida

27.01.2012 12:44

Cez nadchádzajúci víkend sa predstavia tímy ŠK Lido vo viacerých zápasoch, prevažne na domácej palubovke. Všetky tímy potrebujú Vašu podporu, preto dúfame, že prídete povzbudiť naše družstvá.

 

V sobotu organizuje ďalšie kolo ženskej druhej ligy naše družstvo, dievčatá sa predstavia v dvoch po sebe idúcich zápasoch od 10.00 proti Topoľčanom a Nemšovej. Hrať sa bude v hale na Štúráku v Mlynskej doline. Veríme, že dievčatá náročný program zvládnu a že sa statočne popasujú so súperom. O 16:45 sa kúsok vedľa na Manželákoch predstaví A-mužstvo proti momentálne tretiemu tímu v tabuľke - Dragonsu Bratislava.

 

V nedeľu sa muži áčka stretnú na domácej palubovke vo veľmi dôležitom zápase so Stupavou, zápas začína o 9:30. Po nich približne o 12:00 budú hrať svoj zápas chalani z B-tímu, keď ich súperom budú dobre hrajúci juniori z klubu Snipers. Nakoniec o 19.00 sa v Stupave predstavia naši juniori, ktorých vyzve vedúci celok tabuľky, Záhorská Bystrica.

 

Vidíme sa na ihrisku a v hľadisku :)