Cez víkend sa tímy ŠK Lido predstavia v piatich zápasoch

02.12.2011 16:28


Sobota

ŠDaJĽŠ, Mlynská dolina, Bratislava

ŠK LIDO Prírodovedec vs. VŠK FTVŠ UK Hurikán Bratislava (zač. zápasu o 10:00)

ŠK LIDO "B" vs. SCVČ Blueberries Modra (zač. zápasu o 12:30)
ŠK LIDO Juniori vs. FBC 11 Trnava (zač. zápasu o 14:30)

 

Nedeľa

Športová hala ZŠ Sibírska, Prešov

SCVČ Blueberries Modra vs. ŠK Lido Prírodovedec Women (zač. zápasu o 9:00)

OZ Meteníci Likavka vs. ŠK Lido Prírodovedec Women (zač. zápasu o 12:40)

 

 

Nadchádzajúci víkend bude pre náš tím na zápasy nesmierne bohatý. V sobotu najprv v hale na Štúraku o 10.00 privíta A-mužstvo momentálne najlepší tím MEX extraligy - VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava. Hostia sú papierovými favoritmi, domáci sa však pokúsia nadviazať na zlepšujúce sa výkony a  potrápiť Hurikáncov, ktorí v tomto ročníku ešte neokúsili trpkosť prehry.  Hneď po zápase sa predstaví naša rezerva, v krátkom čase si opäť zmeria sily  s tímom SCVČ Blueberries Modra. S týmto súperom sa stretlo naše béčko pred dvomi týždňami na jeho pôde a dokázalo uhrať remízu 2:2, teraz bude na domácej palubovke favoritom. V zápase sa predstaví aj pár nových hráčov v našom drese a domáci tím sa tak pokúsi bodovať naplno. V krátkom slede sa v rovnakej hale uskutoční aj tretí zápas, tentokrát naše druhé družstvo štartujúce v tretej bratislavskej lige - ŠK Lido Juniori privíta nováčika - FBC 11 Trnava. Súper ešte neodohral ani jeden zápas a tak je pre náš tím veľkou neznámou. Naši juniori sa však určite pustia do súpera bez rešpektu a s túžbou po dvoch bodoch. 

 

V nedeľu vycestujú dievčatá z ŠK Lido Women do Prešova, kde ich čakajú už ráno o 9.00 súperky z FbC Blueberries Modra a neskôr o 12:40 to budú pre zmenu hráčky z OZ Meteníci Likavka.  Naše dievčatá sú odhodlané nechať na palubovke všetko a zabojovať o prvé body v tomto ročníku.

 

Všetkým našim tímom želáme veľa športového šťastia a čo najviac bodov do tabuliek!