B-čko je v Play-Off!

07.05.2015 16:26

 

Tohtoročná sezóna je pre naše druhé mužské družstvo v mnohom iná ako tie predošlé. Pod náporom nových hráčov sa otvorilo C-čko, do ktorého prešla aj časť chalanov z B-čka. Obe družstvá dostali nových trénerov. B-čko má Pinčela a jeho zástupcu Vydru a o C-čko sa stará Janči Žúbor. Novinkou sú aj spoločné tréningy oboch mužstiev, na ktorých bolo vidieť, ako sa nováčikovia pod Jančiho taktovkou s každým tréningom zlepšujú. Aj napriek nepriaznivej bilancii prehratých zápasov sa s jasnou hlavou dá povedať, že C-čko je vyrovnaným súperom pre mnohé týmy druhej ligy. Žiaľ do Play-Off sa prebojovať nedokázalo. Veríme, že nasledujúca sezóna bude pre C-čko štastnejšia a chalani ukážu, že na to majú.

To čo sa C-čku nepodarilo, podarilo sa B-čku, ktoré do Play-Off postupuje z tretieho miesta základnej časti. Sezónu začalo zástupom výhier, potom prišlo klubové derby B vs. C, kde sa nečakane zrodila remíza. To ako by chalanov zneistilo a prišli prvé prehry. Tesne pred Play-Off sa do družstva vrátil tímový duch a zápasy začali opať dostávať obraz tých zo začiatku sezóny. Bilancia trinástich výhier, jednej remízy a štyroch prehier znamenala jasný postup do štvrťfinále, na ktoré vás týmto pozývame.

Pred začiatkom zápasu upriamte pozornosť na Pinčela, ktorý v civile udáva módne trendy a číslom na drese dáva jasne najavo, ako to má najradšej.  Tešiť sa môžete na Romana lepidlo Vydru, ktorý po nahrávke už loptu pustí akurát tak do súperovej brány. Marek Vodička vám ukáže bežeckú kondíciu hodnú Jožka Holíčka. Rado Rajniak v rohu ihriska predvedie zamurovanie protihráča  a nebude chýbat ani trojitý rittberger kapitána Brauna. Nezabudnime na Peťa Paála, ktorý dáva góly spravidla len spoza brány a na Kuba Švrčeka, ktorý nahráva spravidla len súperovi. Nezabudnime na Friďove oslavné tance a Jančiho zlatú reťázku. A ak by ste po zápase na hru B-čka nemali jasný názor, Vajda vám s ním pomôže. Na toto všetko sa môžete tešiť, ak sa tento víkend prídete pozrieť na štvrťfinále druhej ligy, kde sa proti sebe v športovej hale Elán postavia ŠK Lido BFBC Lions Bratislava. Srdečne vás pozývame.

Sobotný zápas začína o 14:30 a nedeľný 15:30

Tešíme sa na vás!

 

Jakub Švrček