FÓRUM

Re:meninky

Vaso | 03.09.2012

Tana, nechces oprasit tu prachom zapadnutu hokejku? :)

Zaujem o florbal pre syna

Brano | 29.05.2012

Mam syna, ktory ma 13 rokov (konci 7. triedu). Hraval 7 rokov ladovy hokej a v skole navstevuje kruzok florbalu. Chcel by skoncit s hokejom a radsej by hral florbal v klube (zavodne). Pretoze sme z Bernolakova, treningy na Metodovej by nam vyhovovali. Bolo by volne miesto v time starsich ziakov pre sezonu 2012/13 ? Budu treningy starsich ziakov nadalej na Metodke ? Bude hrat Lido BA ligu starsich ziakov v buducej sezone ?

Re:Zaujem o florbal pre syna

Vaso | 20.06.2012

Dobry den. Zaujem nas tesi. BA ligu starsich ziakov budeme v buducej sezone hrat. Zial, kde budu starsi ziaci trenovat zatial nevieme. Idealne by bolo, keby ste nam na seba dali kontakt (mail, mobil), aby sme vam potom mohli dat lahsie vediet, kde budu treningy.

Re:Re:Zaujem o florbal pre syna

Brano | 29.08.2012

Odvolavam sa na nasu predchadzajucu informaciu a prosim Vas o informaciu tykajucu sa treningov U15 na mobil 0903/405111. Syn Viktor ma 13 rokov.

Otazka

Tomas | 14.02.2012

Ahojte , mam 34 rokov, a rad by som skusil trenovat s "B" timom. Je moj vek prekazkou? Ake je vekove zlozenie timu? Dakujem

Re:Otazka

gunto | 14.02.2012

Problem to urcite nie je, ak mas chut hrat tak vek nehra rolu. A nemusis sa bat, su tam aj chalani v tvojom veku ba aj starsi.

Re:Re:Otazka

Vendo | 21.04.2012

hraval som dlho hokejbal.. no teraz som mal dva mesiace problem so zapastim.. kondicka uplne v riti ( a to doslovne).. je mozne teraz s vami trenovat? na zlepsenie kondicie a ked bude obojstranna spokojnost tak moznost vstupit do teamu?

Re:Re:Re:Otazka

Vaso | 20.06.2012

Ahoj. Teraz mame dlhsiu pauzu a treningy nam zacnu az v auguste, kondicne. Potom v hale zacneme trenovat od septembra. Ak mas zaujem, daj na seba kontakt a ozveme sa ti.

Mladsi ziaci

Miro | 05.02.2012

Zdravim vas, mate aj druzstvo mladsich ziakov?

Re:Mladsi ziaci

Vaso | 07.02.2012

Ahoj. Druzstvo mladsich ziakov nemame, ale mohol by si trenovat a hrat so starsimi ziakmi. Nebol by to problem. Trenuju utorky a stvrtky na Metodovej od 16:30 do 18:00. Kontakt na trenera je 0904107509.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Pridať nový príspevok