FÓRUM

Re:Treningy

Vašo | 02.09.2013

Ahoj Karim. Odpisal som ti uz prostrednictvom mailu.

zaujem

Katy | 15.07.2013

Ahoj som sice baba, trošku už aj staršia ale chcela som sa opýtať či by som sa tiež mohla prísť pozrieť keď začnete s tréningmi, prípadne sa spýtať ako to vychádza čo sa týka peňazí, vďaka :)

keby nieco moj mail je: bodova.katarina@gmail.com

Re:zaujem

Admin | 25.07.2013

Ahoj Katy, kontaktuj nasu veducu zenskeho timu Zorku Papankovu bud na fb (Zora Papankova) alebo na mail zpapankova@azet.sk

hrať

maťo | 31.05.2013

ahojte,chel bi som hrrať za váš tim ako brankar.dalo bi sa to?
mám 17 rokov

Re:hrať

Vašo | 07.07.2013

Ahoj Mato, urcite by sa to dalo. Teraz cez leto vsak netrenujeme. Ale posli kedtak na seba kontakt (mail, mobil, fb) napriklad mne na vasko645@gmail.com a ja ti dam vediet, ked zacnu treningy. Ze by si prisiel oskusat. Pekne leto. Vaso

Hrať

Dominik | 21.01.2013

Dobrý,
mal by som záujem hrať za Váš tým... mam 14 rokov, 4 roky hrávam florbal a chodím na krúžok na škole,ktorý je však len raz do týždna a ja by som rád hrával aj súťažne za Váš tým..bola by možnosť aby som za Vás hrával?ďakujem s pozdravom Dominik

Re:Hrať

Vaso | 22.01.2013

Ahoj Dominik, kludne mozes hravat, prid sa ukazat. Nabor robime v podstate stale, takze ak mas zaujem, tak pokojne prid na trening. Treningy su na Metodke, pondelok a stredu, od 16:00. Kontakt na trenera ziakov je 0902510676.

Starší žiaci

Roman Baričič | 14.10.2012

Dobrý deň,robíte nábor pre starších žiakov?Mám 15 rokov...florbál hrávam už 3 roky na škole,taktiež hrávam aj hokejbal...mal by som záujem hrať za váš tím..

Re:Starší žiaci

Vaso | 14.10.2012

Ahoj Roman. Nabor robime v podstate stale, takze ak mas zaujem, tak pokojne prid na trening. Treningy su na Metodke, pondelok a stredu, od 16:00. Kontakt na trenera ziakov je 0902510676.

meninky

Táňa | 13.06.2012

Všetko najlepšie k dnešným meninkám prajem môjmu bývalemu "trenďovi ANTON-ovi"
...ako tak pozerám stále aktívny "veterán" xixixi
držte sa Liďáci,veľa zdaru!!!

<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Pridať nový príspevok